Ta strona używa cookie i inne technologie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z polityką prywatności.

O firmie

OPTIMA ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI Sp. z o.o. jest firmą prężnie działającą na rynku zarządzania nieruchomościami w Warszawie i okolicy.

Nasza firma oferuje usługi związane z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, prowadzeniem księgowości Wspólnot Mieszkaniowych oraz obsługą techniczną budynków. Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszej kadry licencjonowanych zarządców i administratorów nieruchomości, pozwala nam na szybkie reagowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów.

Współpracujemy na stałe z renomowaną kancelarią prawną oraz zespołem inżynierów, którzy wspierają nas swoim doświadczeniem w naszych działaniach.

Nasze działania mają na celu nie tylko bieżące utrzymanie nieruchomości ale także staramy się poprzez naszą aktywność wpływać na podnoszenie wartości zarządzanych nieruchomości.

Zarządzamy i administrujemy nieruchomościami o zróżnicowanym wyposażeniu w instalacje i urządzenia techniczne, w tym wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne (jak systemy oddymiania, systemy powiadamiania Straży Pożarnej, wentylacji mechanicznej, wykrywania LPG i inne). Wyróżnia nas, spośród firm zarządzających nieruchomościami, ścisła współpraca z mieszkańcami i wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom, cenimy sobie bezpośredni i dobry kontakt z naszymi mieszkańcami. Obecnie zarządzamy nieruchomościami o łącznej powierzchni użytkowej ponad 200 000 m², zlokalizowanymi na terenie Warszawy, m.in. na Woli, w Wilanowie oraz w Ząbkach pod Warszawą.